Free Porn
xbporn
Дома 2023 ноември

Месечна Архива: ноември 2023

Ова е најпотценетиот зеленчук во светот

Семејството на Каролин Малкун редовно јаде зеленчук. Нејзиниот сопруг го додава во утринското смути, нејзината ќерка сака да го јаде во салата кога ќе...

Фановите шокирани од Бијонсе: „Ја избелуваш кожата како Мајкл Џексон“

Вистинска лавина од коментари предизвика фотографијата на Бијонсе од неодамнешната премиера на Renaissance: A Film Beyonce, во кој таа е главна ѕвезда. Познатата пејачка...

ФОТО: Хајди Клум и нејзината ќерка позираа заедно во црвена долна облека

Хајди Клум (50) и нејзината ќерка Лени (19) се појавија на Инстаграм во црвена долна облека. Тие беа фотографирани за божиќна кампања, а испеаа...

Киелце сепак е преголем залак за Е.Пелистер

Екипата на Еурофарм Пелистер остана без бодови во Лигата на шампионите и по девет одиграни натпревари, затоа што загуби на гости кај Киелце (35:25)...

Остра порака од Кремљ до американскиот врв

Рускиот заменик министер за надворешни работи Сергеј Рјабков им порача на САД, но и на целиот свет, дека Соединетите Американски Држави нема да победат...

Ако имате банкнота од сто динари може да заработите 20.000 евра!

Кој знае, можеби еден ден на некое поткровје навистина ќе наидете на пари кои вашите предци ги издвоиле за „црните денови“, а може да...

Кварацкелија е на слатки маки

Големите ривали од англиската Премиер лига, Манчестер Сити и Челзи, моментално водат голема борба околу потписот на грузискиот интернационалец од редовите на актуелниот шампион...

Ова се 5-те најдобри филмови на Нетфликс во 2023 година

Mногу филмски гледачи се откажуваат од кината и претпочитаат да ја изберат удобноста на своите домови со платформи за стриминг. Во Фејсбук групата Netflix...

Направија патека за Формула 1, а ја користат за глупости

Заврши уште една сезона во Формула 1, во која Макс Верстапен и Ред Бул со двојна титула ја потврдија доминацијата, а следната сезона започнува...

Кој беше вицот за Тито, поради која Лебл заврши на Голи оток

„И стaрата вели: Драган, ќути, пресечи си го јазикот, ќе те слушнат“, е стихот со кој познатата рок група „Забрането пушење“ ја опишува атмосферата...

Знам дека не ме сакаат заради милионите на мојот татко

Таа оваа сезона ја заврши на петтото место во светот со 5.975 бодови, а највисокото што успеа да се искачи е третото место на...

Русите напаѓаат од сите страни

Војната во Украина продолжува со тешки блиски борби, а најголемата се води во рововите каде украинските војници се обидуваат да ги одбранат своите позиции...

СДСМ: ДПМНЕ е против 662 милиони евра да завршат кај народот

Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, студентите,...

Одби 15 милиони евра за олимписко злато во Париз

Француската џудо легенда Теди Рајнер (34) ја одби понудата од УФЦ од 15 милиони евра. Тој реши целосно да се посвети на својата прва...

На социјалните мрежи кружи нова фотографија од злогласниот Нахуал

Што и да мислите за паранормалните појави, особено за оние кои вклучуваат митски суштества, вреди да се сподели и информацијата дека деновиве на социјалните...

Веќе има фаворит за потписот на Вирц

Англискиот премиерлигаш Ливерпул моментално важи за прв фаворит кога е во прашање потписот на големиот талент од редовите на германскиот бундеслигаш Баер од Леверкузен,...

„Уморна сум од носење униформа на медицинска сестра во кревет“

Една 26-годишна девојка решила да побара совет од експерт за машко-женски односи кога сфатила дека повеќе не може да ги исполни желбите на партнерот. "Кога...

Зеленски: Ќе биде тешко да се врати Крим, а уште потешко да се врати...

Ќе биде потешко да се врати Донбас отколку Крим, изјави украинскиот претседател Володимир Зеленски на средбата со студентите во Миколаев. „Ќе биде потешко со Донбас....

Жалгирис се засили со кошаркар од Бруклин

Американскиот кошаркар Едмонд Самнер потпиша договор со тимот на Жалгирис до крајот на сезоната. Самнер одигра 161 натпревар во пет сезони во НБА лигата, а...

АлтернАтивА: Дали Артан Груби става рака и врз МРТ?

Како што сме запознаени од внатрешни извори на информативниот сервис МРТ, на состаноците на колегиумот на редакцијата на вториот канал, поточно на програмата на...

ИЗДВОЕНА ВЕСТ

ШТОТУКУ ОБЈАВЕНО

Анкети