Free Porn
xbporn
Дома 2024 март

Месечна Архива: март 2024

Беше подобар од Леброн и Кармело, но погрешна одлука му го сруши НБА-сонот

На НБА-драфтот во 2001 година излегоа неколку кошаркарски таленти, кои подоцна станаа големи, ако не и најголеми ѕвезди во најсилната лига во светот. Меѓу...

Амбасадорот на Србија во Австрија за исчезнувањето на Данка Илиќ: Најважно е да се...

Амбасадата на Србија во Австрија е во контакт со властите и на Србија и на Австрија и прави се за што поскоро да се...

Врсничко насилство во Сплит: Тинејџерки малтретирале врсничка и го снимиле злоупотебувањето, вечерва се уапсени

На социјалните мрежи се шири снимка од сплитскиот регион, каде што наводно тинејџерки физички и психички  малтретираат своја врсница. Додека девојката клечи на патот, најмалку...

На израелскиот премиер Нетанјаху вечерва ќе му биде извршена операција на кила

На израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху вечерва ќе му биде извршена операција на кила, соопшти неговиот кабинет, додавајќи дека хируршката интервенција ќе биде под општа...

Лукави мајстори за манипулирање: Три хороскопски знаци кои сакаат да си играат со туѓите...

Некои луѓе ги ставаат чувствата на другите на прво место, а некои не. Ако некогаш сте се запрашале кои се овие лукави мајстори за...

Претпазливост на највисоко ниво во пресрет на реткиот феномен: Вонредна состојба во Нијагара поради...

Регионот на Нијагара во Канада прогласи вонредна состојба пред реткото целосно затемнување на Сонцето на 8 април, кое се очекува да привлече толпа луѓе...

Дваесет години вежбам како да убијам човек

Словенечкиот ММА борец Миран Фабјан го победи Марија Жела со технички нокаут уште во првата рунда на ФНЦ спектаклот во Стожице, а по триумфот...

Локални избори во Турција: Опозицискиот кандидат прогласи победа во Анкара, води и во Истанбул

Актуелниот градоначалник на Анкара и кандидатот на најголемата турска опозициска Републиканска народна партија (ЦХП) Мансур Јавас прогласи победа на изборите за градоначалник на турската...

Полицијата во Амстердам ја евакуираше централната метро станица, повикана е екипа за експлозиви

Полицијата во Амстердам ја расчисти областа околу централната метро станица Рокин, а експерти за експлозиви се на лице место и истражуваат, соопшти полицијата Х. „Поради...

Тиктокерка сакала да почувствува татковска љубов, па отишла во Јапонија да изнајми „татко на...

Тиктокерката Тејен Расиф од Сингапур долета во Токио за да ангажира лице кое ќе ѝ биде татко на еден ден, а нејзината тажна приказна...

СЗО: Во израелски напад на болница во Газа загинаа четири лица, а 17 се...

Во израелскиот напад на болницата Ал Акса во Појасот Газа настрадаа четири лица, а 17 се повредени, соопшти денеска Светската здравствена организација во порака...

Пронајдена девојката што беше пријавена за исчезната

Студентката на Економскиот факултет во Скопје, Енкеледа Чела, државјанка на Албанија, која беше пријавена за исчезната, е пронајдена во близина на хотелот „Белви“ и...

Инцидент во основно училиште во Ниш: Тројца ученици, учителка и наставничка се повредени откако...

Во Ниш пред отворањето на мини терен падна видео бим во основното училиште „Краљ Петар Први“ и повреди тројца ученици, наставник и наставник, пишува...

Маск најави нови промени на платформата „Х“

Илон Маск најави нови промени на платформата X кои ќе овозможат одредени сметки да отклучуваат бесплатни премиум функции. „Во иднина, сите профили на „X“ со...

Интерпол распиша жолта потерница по двегодишната Данка Илиќ

Интерпол распиша жолта потерница по исчезнатата Данка Илиќ, објави на социјалните мрежи претседателот на Центарот за исчезнати и малтретирани деца Игор Јуриќ. На веб-страницата на...

Ненадејно почина големата шампионка: Како дете ја разделиле од мајка и, па го покори...

Тажна вест ни доаѓа од светот на боксот, откако поранешната светска шампионка, Алесија Граф, ненадејно почина на 44-годишна возраст. Граф е родена во Гомел, Белорусија,...

Здружението на дописници на Белата куќа со молба до новинарите: Да престане крадењето„ сувенири“...

Здружението на дописници на Белата куќа ги повика новинарите кои патуваат со американскиот претседател Џозеф Бајден да престанат да крадат предмети од неговиот претседателски...

Предложен притвор за осомничен за полови дејствија врз дете

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струмица донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице на возраст од 49 години за кое постои...

Инцидент во црква во Италија: 25 лица завршиле во болница по истекување на јаглерод...

Дваесет и пет лица се пренесени во болница по истекување на гас за време на црковна служба во близина на северниот италијански град Торино....

Покрената истрага по снимката на исчезната Данка од центарот на Виена: Се огласи портпаролот...

Виенската полиција покрена истрага за исчезнувањето на двегодишната Данка Илиќ од Бор, а откако српски државјанин кој живее во Виена пријавил дека синоќа на...

ИЗДВОЕНА ВЕСТ

ШТОТУКУ ОБЈАВЕНО

Анкети