Шерон Стоун е подготвена за летото: Изненади со провокативно селфи во бикини/ФОТО

908

Шерон Стоун неодамна наполни 65 години, но тоа не ја спречува да ги следи трендовите на социјалните мрежи.

Актерката е позната по својата сексипилност, па изгледа решила да покаже дека и во седмата деценија не заостанува зад многу помлади дами кои споделуваат свои фотографии во костими за капење.

Таа донекаде ги изненади своите следбеници на Инстаграм со објавување на селфи, кое го направи во огледало во провокативна поза, облечена само во зелен тигрест бикини. Таа секако се уште е во одлична форма.

Подготвена за лето“, напиша таа во објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)