Хрватката Марија е подготвена за првенството во секс: „Ги полни батериите“ во градот на љубовта/ФОТО

742
Фото: Instagram marija.zadravec.21

Шведски Гетеборг наскоро ќе биде домаќин на Европското првенство во секс. „Боите“ на Хрватска ќе ги брани Марија Задравец, а откако ја објави оваа вест на својот Инстаграм стана популарна и надвор од својата татковина.

Нејзиниот профил на Инстаграм „процвета“, а Марија реши дополнително да ја скокотка фантазијата на своите следбеници.

Таа на пат за Шведска паузираше во Париз, но и ќе се подготвува за првенството.

„Драги мои, на социјалните мрежи добив стотици пораки за подготовките за ЕП, па штотуку заминав за Париз, па ќе имам подготовки и долги кондициски тренинзи, а после тоа ќе одам во Шведска на првенството во среда“, напиша таа. Марија дека ќе има полни раце работа во градот на љубовта.

Потоа позираше покрај Ајфеловата кула.

„Поздрав од градот на љубовта. Уште малку одмор до четврток и стартот на првенството“.