Познатата американска борачка Валери Луреда (23) реши уште еднаш да покаже какви атрибути поседува. Таа оваа година имаше две ММА борби, а во едната од нив го доживеа и првиот пораз во кариерата.

Но, многу повеќе внимание привлекува надвор од октагонот. Валери често објавува секси видеа на социјалните мрежи на кои никој не останува рамнодушен, а таа едноставно ужива.

Облеката е нешто што не и се допаѓа премногу, а го сака сонцето, голотијата и тренинзите, па сега решила да ги почести соседите со интересни кадри од нејзиниот двор. Таа собрала неколку атрактивни пријателки во дворот со кои разголени одработија тренинг.

  • Зима во Мајами, напиша Валери покрај видеото од тренингот.

Атрактивната борачка моментално има три победи и еден пораз во својата ММА кариера, но по популарност е меѓу најдобрите во светот.