test
Дома 2023 октомври

Месечна Архива: октомври 2023

Крвава пресметка на најголемите навивачки групи во БиХ (ВИДЕО)

Двете најголеми и најпопуларни навивачки групи во Босна и Херцеговина, поддржувачи на Железничар и Сараево, беа актери на жестоката пресметка. Тепачката избила пред стадионот „Асим...

Светот е во шок: Сите добија медал, освен едно девојче (ВИДЕО)

Светот на гимнастиката повторно го тресе мега скандал. По бројните обвинувања за сексуална злоупотреба од страна на натпреварувачите, овој пат станува збор за расизам....

Тренер брутало тепаше боксерка со стап затоа што го загуби мечот (ВИДЕО)

Шокантно видео ни доаѓа од Уганда, каде боксерскиот тренер Херберт Калунги безмилосно ја тепа својата боксерка Дафин Намитала (15 години) - со стап. I have...

Стигна информација поради која сите избегаа, освен еден!

Навистина е неверојатно тоа што се случи пред неколку дена за време на финалето на 100 метри за мажи на националниот атлетски митинг во...

Млада тенисерка откри какви пораки добива, па го шокираше светот (ФОТО)

Се повеќе има тенисерки кои се соочуваат со шокантни закани по загубените мечеви, а последна во низата е младата Линда Носкова која на социјалните...

Ред Бул му подготвува шут-карта на Перез

Шефот на Ред Бул, Кристијан Хорнер, истакна дека австрискиот тим активно бара замена за Серхио Перез, чиј договор истекува во 2024 година. Мексиканецот веќе...

ШТОТУКУ ОБЈАВЕНО

Анкети