Одбојкарката Винифер Фернандез пред неколку години ги воодушеви сите од посилниот пол, а една поза од одбојкарското игралиште го привлече вниманието на мажите кои внимателно ја следат нејзината кариера.

Набрзо „страстите“ стивнаа и таа „исчезна“ од јавноста, но сега повторно се појави. Оние кои ја следат на социјалните мрежи се израдуваа кога таа конечно, по речиси една година пауза, повторно ја објави фотографијата. Таа позираше без ниту едно едно парче облека на себе, а задникот и беше во прв план.