Поминаа неколку дена од финалето на Копа Либертадорес, во кое Палмеирас го совлада Фламенго со 2:1, а ништо помалку не се пишува за настапот на бразилската пејачка ѕвезда Анита пред почетокот на финалето!

Имено, пејачката уште еднаш ги покажа сите таленти кои ги поседува, од пеење до сексапилот кој ја красеше на сцената во Уругвај. Со неа излегоа уште четири провокативно облечени танчерки, а нивниот настап го обиколи светот.

Анита носеше комплет од брендот „Муглер“ кој вреди 18.000 долари и ги испеа своите три хита, на англиски, шпански и португалски, по што играчите излегоа на теренот.

Нејзиниот приватен живот особено привлекува медиумско внимание со оглед на тоа дека пејачката е бисексуалка, а во последните неколку години е во врска со многу познати личности. Исто така, таа ги шокираше сите со последната изјава за се*сот.

  • Имам здравствен проблем наречен циститис. Не можам да имам врска со маж кој има голем пенис, бидејќи следниот ден не можам да го движам телото. Тоа е страшно, нема врска со бактерии, туку со тоа што мојот партнер силно „удира“ за време на сексот и ми предизвика инфекција, истакна пејачката.

Во продолжение неколку фотографии од пејачката Анита: