ФОТО: Миконос гори поради задникот на Изабел

469

Бразилската манекенка Изабел Гилар моментално ужива на одмор на Миконос заедно со својот вереник, голманот Кевин Трап. Каде и да се појави Бразилката привлекува големо внимани, па така и во Грција папараците ја уловија како разменува нежности со германскиот интернационалец. Гилар беше фотографирана како страсно го допира, гушка и бакнува голманот на Ајнтрахт од Франкфурт. На манекенката не и пречеа пријателите на Кевин во чие друштво беа, а парот и по осум години врска очигледно е на седмо небо!

Како и секогаш, Изабел блескаше – се фалеше со совршено извајана фигура и стомачни, а беше расположена, цело време се смешкаше и играше кога не се бакнуваше со своето момче.

Трап кој е голман на Ајнтрахт Франкфурт и германската репрезентација, среќно се предаде во рацете на својата сакана. Инаку, парот е заедно од 2015 година, а се верија во 2018 година, но на социјалните мрежи никогаш не можевте да прочитате нешто лошо или контроверзно за нивната врска. Сосема спротивното, познати се како хармоничен и среќен пар.

На почетокот од врската Изабел откри дека има секс со голманот најмалку четири пати на ден.

  • Имаме секс четири или пет пати на ден. Меѓутоа, ако ПСЖ загуби натпревар на кој бранел Кевин, тогаш нема секс. Од друга страна, ако победиме, никој од нас не спие таа вечер и имаме секс до утро, откри манекенката.