Полскиот модел Вероника Билик (29) важи за една од најатрактивните жени во светот. Нејзините облини ги оставаат мажите без здив, а оваа убавица е во прегратките на познатиот тренер Клиф Кингсбери.

Поранешниот тренер на Аризона кардиналс, а сега член на стручниот штаб на Универзитетот Јужна Калифорнија, дефинитивно е среќник. Овој 44-годишен тренер во свои раце ја има една од најубавите жени на светот. Атрактивната Вероника Билик ги остава сите без здив, а секој ден се труди максимално да ја разгори машката фантазија.

Пристигнувајќи дома во Аризона, Вероника ја искористи можноста уште еднаш да покаже со сè што располага. Посебен е погледот на карпите и пустината Седона од нејзината спална соба. Сепак, мажите дефинитивно не гледаа во планините додека Вероника позираше речиси гола на креветот.

Во продолжение неколку фотографии од згодната Вероника: