Болен пораз од Чешка, далеку е главната фаза на ЕП (Галерија)

Македонската ракометна репрезентација по инфаркт победата над Украина во првото коло на Европското првенство во Австрија, во ист таков натпревар загуби во 2. коло...

Барам лице за пазарување на прехрамбени производи за дома. Плаќаме 150...

Барам лице за пазарување на прехрамбени производи за дома. Плаќаме 150 денари. Телефон 076/606-709

ВО ИСЧЕКУВАЊЕ НА ОСКАРИТЕ: Насмевката на Атиџе

Чудесна е, шармантна до болка, со широка насмевка што плени, насмевка мевлем за болна душа, поросена со магичност која поттикнува верба и надеж, инспиративна...

Продавам плац во с. Добри Дол Скопско, 9000 м2 во градежен...

Продавам плац во с. Добри Дол Скопско, 9000 м2 во градежен регион, има вода, струја. Цена 1800 ден м2. Телефон 070/242-395

Издавам нов двособен стан во Радишани до училиштето, полунаместен.

Издавам нов двособен стан во Радишани до училиштето, полунаместен. Цена 4000 денари. Телефон 075/781-741

Продавам машина за перење Ободин, шпорет слобода и тепих 2,5...

Продавам машина за перење  Ободин, шпорет слобода и тепих 2,5 на 3,5. Телефон 078/274-056

Господин 55 македонец бара девојки госпоѓи од албанска националност за дружење,...

Господин 55 македонец бара девојки госпоѓи од албанска националност за дружење, интима. Телефон 070/716-718

Продавам домашно правени сериозни аудиофилмски звучници.

Продавам домашно правени сериозни аудиофилмски звучници. Телефон 078/250-504 Благоја

Девојка 37 години од Скопје, немажена, вработена, високообразована сака да запознае...

Девојка 37 години од Скопје, немажена, вработена, високообразована сака да запознае дечко неженет од Скопје, до 45 год исто така високообразован, вработен со решено...

Скопски пенизонер со добра пензија, имот и фирма, бара креативна и...

Скопски пенизонер со добра пензија, имот и фирма, бара креативна и комуникативна женска особа за подобар заеднички живот . Телефон  075/228-040

Продавам ловечка пушка , марка Застава, модел М-70, калибар 12 ГА,...

Продавам ловечка пушка , марка Застава, модел М-70, калибар 12 ГА, комплет со муниција 80 парчиња. Цена 200 евра со дозвола. Телефон 071/353-788

Водоинсталатер реновира купатила, одвод, довод плочки, изолација, санитарија.

Водоинсталатер реновира купатила, одвод, довод плочки, изолација, санитарија. Телефон 070/824-272

Слободен 48 г во овие летни температури сака дисреција да се...

Слободен 48 г во овие летни температури сака дисреција да се дружи со понежниот пол. Телефон 077/844-701

Разведен 60год. 187 88 од Скопје, вработен бара жена за брак.

Разведен 60год. 187 88 од Скопје, вработен бара жена за брак. тел. 078 980 025

Се продава плац во населба Лисиче 480 м2 со маркица за...

Се продава плац во населба Лисиче 480 м2 со маркица за градење. Телефон 075/255-695

Барам девојка за забава.

Барам девојка за забава. Телефон 079/246-853

Загина Коби Брајант

Како што пренесуваат бројни американски медиуми, легендарниот кошаркар Коби Брајант (41) загина во хеликоптерска несреќа. Страотната информација ја потврдил локалниот шериф. Истиот извор, наведува дека,...

Издавам комплетно наместен двособен стан со клима и лифт од 55...

Издавам комплетно наместен двособен стан со клима и лифт од 55 м2 во Центар на бул Климент Охридски бр 54. Телефон 075/507-71

Интелектуалец (48/170/65) од Скопје, ситуиран, симпатичен, комуникативен и забавен бара симпатична...

Интелектуалец (48/170/65) од Скопје, ситуиран, симпатичен, комуникативен и забавен бара симпатична девојка. Телефон 079/246-853

Се продава екстра квалитетна трпезариска маса со 4 столици од махово...

Се продава екстра квалитетна трпезариска маса со 4 столици од махово дрво од Леснина по цена од 10.000 денари. Телефон 070/671-262