Декарбонизација

Намалете ја емисијата на издувни гасови, прочистете го моторот, и вратете ги фабричките перформанси на вашиот автомобил  во Центарот за ДЕКАРБОНИЗАЦИЈА-  Carbon cleaning service....

ПРОДАВАМ СПАРК

Продавам Спарк 2008 год.Производство декември. Регистриран до 26 декември, прв газда и купен од салон. Има поминато 86.000 км. Колата има клима. Цена 2000...

Продавам СУЗУКИ СВИФТ

Сузуки свифт 97 год 50.000 км прв сопственик, одлично сочуван. Цена по договор. Телефон 075/668-766