Продава четири собни врати користени

Продава четири собрни врати користени. Телефон 070/773-331

Продавам сузуки свифт 1997 година, поминати 50000 км. Регистриран до Јануари...

Продавам сузуки свифт 1997 година, поминати 50000 км. Регистриран до Јануари 2021, прв сопственик. Во одлична состојба. Тел 075/668-766

Амајлии, талисмани за слога, фамилија, љубов, среќа, учење, бизнис

Амајлии, талисмани за слога, фамилија, љубов, среќа, учење, бизнис. Тел 078/440-536

Барам сурогат мајка , православен Македонец неженет од Скопје

Барам сурогат мајка , православен Македонец неженет од Скопје. Тел 070/247-970

Предвидувам,помагам и ги решавам вашите семејни проблеми

Предвидувам,помагам и ги решавам вашите семејни проблеми. Тел 072/702-030

Продавам самсунг 4к40/102 пип.приклучок сателитска. Цена 400 евра

Продавам самсунг 4к40/102 пип.приклучок сателитска. Цена 400 евра. Тел 070/315-980

Циркулар комбиниран трофазен, мелница за кафе, замрзнувач 110л кончар

Циркулар комбиниран трофазен, мелница за кафе, замрзнувач 110л кончар, термо печка 6кв. Тел 072/575-021

Продавам козјо сирење печено на сонце

Продавам козјо сирење печено на сонце. Тел 078/450-572

Продавам нова фреза за култиватор хонда 600,620. Цена 150 евра

Продавам нова фреза за култиватор хонда 600,620. Цена 150 евра. Тел 070/457-697

Чувам стари лица

Чувам стари лица. Телефон 071/369-049

Водоинсталатер реновира купатила, одвод-довод, изолација, санитарија, плочки

Водоинсталатер реновира купатила, одвод-довод, изолација, санитарија, плочки. Телефон 070/824-272

Се грижам и негувам стари лица 8-10 12-24 часа

Се грижам и негувам стари лица 8-10  12-24 часа. Телефон 071/314-927

Продавам квалитетни планинарски чизми, кожни ракавици, телефон и маскирна униформа

Продавам квалитетни планинарски чизми бр 40, кожни ракавици-М, телефон Сони Ериксон Т280i, и маскирна униформа зимска и летна -М. Телефон 076/953-777

Го откривам непожелното за здравје, љубов, семејство , бизнис

Го откривам непожелното за здравје, љубов, семејство , бизнис. Телефон 078/440-536

Столар поправа стари столици ,маси, и се што е од дрво

Столар поправа стари столици ,маси, и се што е од дрво. Телефон 070/998-338

Загина Коби Брајант

Како што пренесуваат бројни американски медиуми, легендарниот кошаркар Коби Брајант (41) загина во хеликоптерска несреќа.Страотната информација ја потврдил локалниот шериф. Истиот извор, наведува дека,...

ВО ИСЧЕКУВАЊЕ НА ОСКАРИТЕ: Насмевката на Атиџе

Чудесна е, шармантна до болка, со широка насмевка што плени, насмевка мевлем за болна душа, поросена со магичност која поттикнува верба и надеж, инспиративна...

Болен пораз од Чешка, далеку е главната фаза на ЕП (Галерија)

Македонската ракометна репрезентација по инфаркт победата над Украина во првото коло на Европското првенство во Австрија, во ист таков натпревар загуби во 2. коло...

Бланшајбна Ф500 и Ф450. Алат-гвинт бургии, нарезници ЈУ-квалитет. Длабинометар 400 мм, компаратот. Телефон 070/799-256