ВО ИСЧЕКУВАЊЕ НА ОСКАРИТЕ: Насмевката на Атиџе

Чудесна е, шармантна до болка, со широка насмевка што плени, насмевка мевлем за болна душа, поросена со магичност која поттикнува верба и надеж, инспиративна...

МАСТЕРСПОРТ продавница за спортска опрема бара лица за работа, плата од...

МАСТЕРСПОРТ продавница за спортска опрема бара лица за работа, плата од 17.000 до 24.000 денари. Телефон 02/3090-115 од 09:00-21:00

Барам посредник за да ме поврзе со некоја млада жена со...

Барам посредник за да ме поврзе со некоја млада жена со која би се оженил може и од Албанија, ја сум православен Македонец од...

Загина Коби Брајант

Како што пренесуваат бројни американски медиуми, легендарниот кошаркар Коби Брајант (41) загина во хеликоптерска несреќа.Страотната информација ја потврдил локалниот шериф. Истиот извор, наведува дека,...

Болен пораз од Чешка, далеку е главната фаза на ЕП (Галерија)

Македонската ракометна репрезентација по инфаркт победата над Украина во првото коло на Европското првенство во Австрија, во ист таков натпревар загуби во 2. коло...

Продавам барака со доградба 100 м2 станбенa во населба Лисиче

Продавам барака со доградба 100 м2 станбена, 305 м2 вкупна површина во населба Лисиче. Цена по договор. Телефон 075/322-180

Столар поправа стари столици ,маси, и се што е од дрво

Столар поправа стари столици ,маси, и се што е од дрво. Телефон 070/998-338

Продавам стан во нас. Радишани

Продавам стан во нас.Радишани на 3ти влез 75 м2. Цена по договор. Телефон 070/254-629

Стан кај Католичка

Продавам стан 75 м2, централно градско подрачје (Скопје) во близина на Католичка. Телефон 075/250-751

Барам слободна жена до 50 год за сопруга, македонка од Скопје.

Барам слободна жена до 50 год за сопруга, македонка од Скопје. Телефон 070/247-970

Бланшајбна Ф500 и Ф450. Алат-гвинт бургии, нарезници ЈУ-квалитет. Длабинометар 400 мм, компаратот. Телефон 070/799-256

Се издава опремен деловен простор

Се издава опремен деловен простор стан во Центар. Телефон 070/672-360

Дечко би запознал госпоѓа за дружење

Дечко би запознал госпоѓа за дружење. Телефон 076/723-054

Барам жена за сериозна врска до 50 години

Барам жена за сериозна врска до 50 години. Тел 078/-374 894

Дечко би запознал госпоѓа за дружење години не битни

Дечко би запознал госпоѓа за дружење години не битни. Тел. 076/723-054

Слободен 47 очекува да се јави дама за интимно дружење

Слободен 47 очекува да се јави дама за интимно дружење. 077/844-701

Барам сериозна девојка за сериозна врска 29 до 50 год нон...

Барам сериозна девојка за сериозна врска 29 до 50 год нон стоп. Телефон 071/867-024

Барам девојки за врска цела Македонија

Барам девојки за врска цела Македонија од 29 до 50 год. Телефон 071/867-024

Maж 42 год бара жени исклучително за интимно дружење во дискреција

Maж 42 год бара жени исклучително за интимно дружење во дискреција. Телефон 072/705-910

Продавам празен стан 54 м2 на приземје, со подрум и паркинг...

Продавам празен стан 54 м2 брз тераса на приземје, со подрум и паркинг место во Карпош 1 на Партизански одредибр 48а до Симпо. Телефон...