Шампионка Бугарката Јаница, со боксерски ракавици преку голите гради

168

Таа е пејачка од Бугарија, се вика Јаница и има 37 години…..жив оган на сцената! Својот 37 роденден, убавата Јаница го прослави така што сподели провокативна фотографија на која е само со боксерски ракавици преку голите гради. И со новиот хит “Шампионка“ кој треба според слушаноста да го наследи предходниот нејзин хит “Ти го вратив“. Или како што таа пее на бугарски “Врнах ти го“. Видеото за таа песна беше опишано како благо порно со огледа на тоа дека има многу слободни секси сцени. Но, Јаница на таков опис не придава важност. Видеото има рекордна гледаност, а тоа и е најважно. Инаку, Јаница е пејачка за која Бугарите велат дека сака да се слика гола……а, и да шета гола, особено преку лето кога е на плажа. Бугарската фолкерка Јаница е карактеристична појава на бугарската естрада. Многумина ја споредуваат со Србинката Јелена Карлеуша која исто така со голотија си направила успешна естрадна кариера. Си го знаат занаетот и двете. За пеењето, во некое идно поинакво време. Сега само умно соблечи се, и гарант ќе успееш!