Хајди Клум се соблекува каде ќе стигне – сопругот снима она што го сакаат милиони/ФОТО

2286
Фото: Instagram
Хајди Клум ќе влезе во шестата деценија од животот, но во последно време се однесува како штотуку да зачекорила во светот на возрасните.Таа редовно објавува разголени содржини на Инстаграм, а пред неколку дена се прошета на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Но, и во таа прилика со изборот на фустан јасно истакна дека нејзините гради се во преден план.

Изгледа дека фустанот и збркал некои планови, па набргу по црвениот тепих се огласи повторно.

И повторно се соблече, поточно – позираше само во танга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

А овој пат ја фотографираше нејзиниот сопруг Том Каулич, човекот  кој го доловува она што го сакаат милиони – една од најубавите жени на светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)