ФОТО: Кнол го крена фустанот и ги запали социјалните мрежи

611

Најпознатата навивачка на Хрватска, Ивана Кнол (31) сподели провокативни фотографии од Мадрид, каде позира во црн фустан, кој го подигна над задникот. Покрај нејзините фотографии, таа објави и графит на кој пишува: „Еб*ти системот“, а така беше и насловот на нејзината објава.

Обожавателите не можеа а да не и се восхитуваат на нејзиното тело, па ја опсипаа со комплименти во коментарите.

„Најубавиот диџеј на целиот свет“, „Спектакуларно фасцинантно“, „Колку божествено изгледаш“, „Мис на светот“, „Убава принцеза“, „Ивана, принцезо моја, не можам да ја победам твојата убавина“, „Ако ти си во тој систем, јас сум 100 отсто за тоа“, „Грмиш како изгледаш“.