Тешка сообраќајна несреќа на скопската обиколница, се преврте возило/ФОТО

773

Тешка сообраќајна несреќа се случи на скопската обиколница кај Смиљковци, каде возило излета од коловозот и се преврте.

Несреќата се случи пред 15-тина минути, и се уште се чека увидна екипа на МВР.

Нема информации за загинати или повредени.

Наскоро повеќе инфорамции за несреќата