Софија Вергара гола и без шминка позираше во када: Ќе ви се допадне ова природно издание/ФОТО

160
Фото: Instagram

Актерката Софија Вергара пристигна во Париз. Причината за нејзиното доаѓање е Модната недела, а допатува од далечниот Лос Анџелес.

Поради разликата во временската зона, актерката ги почувствувала ефектите од летот.

И го најде совршениот начин да се опушти.

Околу два часа по полноќ скокнала во када, а на своите следбеници на Инстаграм им покажала како тоа изгледа.

Секако, таа позираше гола и без шминка, но јасно е дека лесно ќе го засакаме нејзиното природно издание.

Планирам да ја однесам кадата во Лос Анџелес“, напиша згодната актерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)