Сите ги знаеја како двајцата најголеми заводници од 80 -тите, денес се едвај препознатливи

435

Двајца многу популарни мажи беа снимени на боксерски натпревар, а нивната фотографија го обиколи светот пред неколку години.

View this post on Instagram

 

A post shared by Stereogum (@stereogum)

 

Повеќето најверојатно го препознаваат Мики Рурки, за чии естетски корекции веќе е напишано многу.
Мики призна дека пет пати имал операција на носот и дека поради повредата морал да ја оперира јаболчната коска.
Експертите проценуваат дека тој, исто така, го стегнал лицето, инсталирал полнила и инсерти во образите и брадата.
Но, другиот човек е оној за кого повеќе се зборува бидејќи многу се променил од почетокот на кариерата. Тој е Аксл Роуз.
Иако бендот Guns N ‘Roses го најави првото издание по 28 години, изгледот на Аксл Роуз се коментира повеќе отколку песните на групата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bob’s vintage (@bobsvintageworld)

Странските медиуми претходно пишуваа дека Аксл бил подложен на трансплантација на коса и третман со ботокс и затегнување на лицето. Музичарот никогаш не призна јавно.
Од сите нешта, Аксл само ја потврди корекцијата на носот.