Сексипилната Ана Ивановиќ и последните летни магии: Убавицата повторно во бело/ФОТО

283
Фото: Instagram
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ повторно ја демонстрира својата сексипилност.Таа на Инстаграм објави неколку фотографии во бел летен фустан, а под него се гледа црно бикини.

Особено е интересна сликата на која Ана лежи на ѕидот покрај базенот, а до израз доаѓаат нејзините секси нозе.

„Сè е во бело во текот на летото“, напиша Ана под прекрасните фотографии на крајот на летото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)