Романтично до бескрај: Ведрана Ѓорѓевиќ кажа „да“ на зајдисонце во Занзибар/ФОТО

2435
Printscreen/Youtube

Убавата водителка, Ведрана Ѓорѓевиќ е во неколкугодишна врска со познатиот продуцент и диџеј Ендрју Мелер, а сега двајцата се одлучија и да ја овековечат својата љубов.

Мелер, чие вистинско име е Андрија Антиќ, ја запроси Ведрана на зајдисонце на прекрасна плажа во Занзибар каде уживаат деновиве, откако ја пропатуваа Европа поради неговите настапи.

Инстаграм

„Кога ќе си ја најдеш сродната душа…Само е прашање на време“, стои во описот на фотографијата.

Инстаграм