Превртено возило на булеварот „Кузман Јосифовски Питу“

84

Патничко моторно возило „БМВ“ со скопски регистарски таблици, утринава во 9:40 часот се превртело на булеварот „Кузман Јосифовски Питу“ во Скопје.

Како што информираат за МИА од МВР, полициските службеници од СВР Скопје се на терен, и за сега немаат информации дали има повредени.