Порно – актерка работи на проект за Премиер лигата (Фото)

189

Една од најпознатите порно – актерки, Миа Калифа, ги воодушеви навивачите на премиерлигашот Вест Хем.

 

View this post on Instagram

 

⚒⚒⚒ @uref.official

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

Калифа деновиве престојува во Лондон, каде што работи на проект за Премиерлигата, а на социјалната мрежа „Инстаграм“ објави неколку фотографии во дресот на Вест хем.

  • Прв ден од снимањето во Лондон и имаме многу успех. Едвај чекам да ви откријам на што работиме, напиша 25-годишната девојка.