„Пее, не затвора уста, а не е папагал“!: Милош Биковиќ „го засили тимот на русокоси“/ФОТО

138
Фото: Instagram

Актерот Милош Биковиќ неодамна откри дека ја бојадисал косата и дека го засилил тимот на русокоси.

Неговата објава на Инстаграм го привлече вниманието на неговите следбеници, а сега Милош откри зошто отишол на фризер.

Тој ќе се појави во улога на поп пејач во руската серија „Дајте шоу“.

„Се бојадисав, пропеав, уста не затворам… Не, јас не сум папагал. Јас сум Кирил Артемјев“, објасни Милош под новата објава на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)