Сопругата на легендарниот голман Тим Хаувард, Нора Сегура, повторно ги израдува своите фанови со провокативни фотографии на социјалната мрежа Инстаграм.

Очигледно, згодната Сегура збесна последните неколку недели минати во карантин, па затоа нејзиниот Инстаграм – профил е преполн со експлицитни фотографии на кои покажува и дел од интимните делови, пред се градите.

Инаку, нејзиниот сопруг своевремено бранеше за Манчестер Јунајтед и Евертон.