Не е дарежлива како Карлеуша: Кај Северина не може се наеднаш

183

И Северина како и Карлеуша не се откажува од ова долго топло лето. Но за разлика од својата естрадна колешка и пријателка Јелена Карлеуша која според многумина, претерала, сплитската пејачка, објави “скромна“ фотографија на која позира во секси бел летен фустан со многу отвори, со многу шлицoви низ кои се гледаат нејзините убави нозе.
Фановите сепак се посебно одушевени од деколте кај градите, но и порачуваат: “Си можела како Јелена да ни направиш празник за очите“.                                            Веројатно дека Севе, тоа го оставила за следниот пат. – Не може се наеднаш, вели “скржавата“ пејачка. (Д.М.)