Несреќата во Земун: Aвтобусот слетува на детското игралиште и носи сѐ пред себе/ВИДЕО

896

Неколку часа по несреќата во која градски автобус слета на детско игралиште во Земун и притоа тешко повреди едно дете, се појави ново видео на кое се гледа ужасна сцена во која автобусот носи сѐ пред себе.

Видеото во продолжение го објави 24седамТВ: