Наташа Беквалац никогаш попредизвикувачка: Длабокото деколте откри многу/ФОТО

244
Фото: Instagram

Наташа Беквалац неодамна објави атрактивна фотографија на Инстаграм и со тоа предизвика позитивни реакции кај нејзините многубројни обожаватели.

Убавата пејачка позираше во долг фустан пред огледало, а најсилен впечаток на корисниците на социјалните мрежи остави горниот дел од креацијата, поточно длабокото деколте кое откри многу.

„Секој што ќе го сретнете води некаква битка во животот за која не знаете ништо. Бидете љубезни. Секогаш“, напиша пејачката во описот на фотографијата на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)