Мојот задник е како Ферари (ФОТО+ВИДЕО)

214

Хокејот на трева за жал кај нас не е меѓу популарните спортови, но затоа од време на време има по некој интересна приказна поврзана со овој спорт.

Овој пат една таква ни доаѓа од Словенија, откако репрезентативката на таа земја, Андрија Рупитер, која настапува за хрватскиот клуб Зрињевац, освен по игрите е позната и по својето секси тело. Таа често пати знае да се пофали со своите атрибути на социјалните мрежи, а на својот Инстаграм – профил доминираат фотографии на кои во прв план е нејзиниот задник.

  • Кога веќе имам „ферари“, сигурно нема да го кријам во гаража, изјави Рупитер мислејќи на својот задник.

 

View this post on Instagram

 

Jasno da pokazujem guzu, pa necete Ferrari drzati u garazi. 🏎👅 #summer #moments #trainhard 💙🍑

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 

View this post on Instagram

 

Kneeling squats…so hard exercise 😅but fuuuul effective 🔥🍑 #saturday #training #done

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on