Македонската манекенка Елена Реи заблеска во венчаниците на Моник Лулие

345

Македонската манекенка Елена Реи повеќепати се има докажано во светските модни кругови, а последните видеа на Инстаграм се од фотографирањето за каталогот со венчаници на американската дизајнерка со филипинско потекло, Моник Лулие.

Лулие има облечено многу светски ѕвезди, на денот на нивната венчавка, но и во секојдневието.

Манекенката се фотографираше на езерото Комо во Италија и изгледаше како вистинска принцеза.

View this post on Instagram

 

A post shared by MODELS IN (@modelsinmgmt)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Rei (@elena__rei)