МАКЕДОНИЈА НА НОЗЕ: Исчезна битолчанецот Стефан Ангеловски

520

Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населбата Горно Оризари во Битола, висок 190см. тежок околу 90кг.

Облечен бил во црна маица на кратки, бермуди и бели патики Адидас.

За било каква информација пишете ни во коментар или јавете се на 192, стои во објавата на Фејсбук профилот.