Кога можеше нејзината Бриџит Џонс може и таа:Рене Зелвегер се чини го најде својот принц/ФОТО

101

Се чини дека оскаровката го најде својот принц, а судејќи по фотографиите што го обиколија светот – таа е в вљубена до уши.

Актерката Рене Зелвегер (52) и водителката Ант Енстед (42) беа на фудбалски натпревар во округот Оринџ, а вниманието на медиумите и папараците го привлече однесувањето на за вљубената двојка.

Имено, по играта, двојката се прегрна страсно, си разменија бакнежи, а во еден момент Мравката ја крена Рене и ја носеше во раце.

Колку вљубени еден во друг покажува фактот што Ант ја сподели фотографијата на Инстаграм со Рене и во описот напиша дека е „неверојатно магично“.

View this post on Instagram

 

A post shared by ant anstead (@ant_anstead)

 

Да потсетиме, Ант Енстед е англиски телевизиски презентер, специјалист за мотори, дизајнер на автомобили, дизајнер и уметник, а тој и актерката се во врска од јуни, како што пишува „Пипл“.