Инцидент во автобус на ЈСП во Кисела Вода: Групна тепачка меѓу ученици

Неколку лица се повредени во автобус на ЈСП со број 51, во инцидент што се случил вечерва во Кисела Вода, објави порталот 24 Инфо. Најверојатно се работи за тепачка меѓу група ученици, но од МВР се уште нема официјална информација за настанот. Неофицијално, неколкумина се повредени во тепачката, а дел од медиумите објавија дека била … Продолжи со читање Инцидент во автобус на ЈСП во Кисела Вода: Групна тепачка меѓу ученици