Згодната фудбалска менаџерка, Анамарија Продан, знаеше како да предизвика бура во јавноста, но овој пат нејзиното име е поврзано со експлицитен материјал, вест која сигурно не и одговара.

Анамарија своевремено имаше неколку перфектни трансфер зделки, пред се со продавањето на Николае Станку од Сетауа во Андерлехт за девет милиони евра, а воедно беше менаџер и на најпознартиот романски фудбалер Адријан Муту.

Поради својата убавина и витко тело постојано беше дел од насловните страни во британските медиуми.

Меѓутоа, пред неколку дена во романските медиуми се појавија фотографии кои Анамарија му ги испраќала на својот поранешен сопруг Лоренс Регенкампф.

  • Знам кој ги објави овие фотографии. Знам како стигнаа до медиумите, кој ги дистрибуираше. Но, тоа не е важно. Моите адвокати веќе ги презедоа работите во свои раце, изјави Анамарија за порталот „Клик“.

Четири години по ред (2012-2016) беше прогласена за најдобар фудбалски менаџер во Романија. Тренери под договор со неа се: Мирчеа Редник, Козмин Контра, секако нејзиниот поранешен сопруг Лауренс Регекампф и други.

Експлицитните фотографии можете да ги видите на следниот линк.