Атрактивната боксерка Ебани Бриџис (35) се пожали дека си купила премал костим за капење, поради што нејзините гради испливале на површина.

  • Кога ќе нарачате средна големина затоа што заборавате колку ви се големи градите! – се пожали светската шампионка во бантам категорија.

Покрај одличните боксерски вештини, Ебани Бриџис стана позната и по своите еротски изведби за време на борбите. Таа постојано се појавува во секси долна облека пред своите настапи, а огромните гради секогаш се во преден план.