Емили доби 15.000 евра за да остане природна!

472

на девојката и платиле 15 илјади евра за необична „услуга“

Дваесетгодишната Бразилка Емили Ферер која веќе има профил на OnlyFans е побогата за 15 илјади евра откако еден нејзин фан од Обединетите Арапски Емирати направи необичен договор со неа.

Таа го привлече вниманието на тој човек кој ја замоли да не оди на естетска операција. Депозитот го уплатил на 21 септември, а информацијата за новинарите на Глобо ја потврдил нејзиниот советник.

Емили до неодамна размислувала да вгради силикон во градите, но по потегот на неименуваниот обожавател се откажала од таа идеја. Додуша, тоа не значи дека нема да се предомисли со текот на времето, но во случај на какви било корекции, ќе мора да му вратат пари на фанот.

Навистина, во написот на Глоуб никаде не е наведено дали има временско ограничување на нивниот договор, но Емили всушност е многу среќна што ја контактирал.

„Забележав дека многу луѓе почнуваат да се претплатуваат на мојата содржина бидејќи јас сум 100% природна. „Изгледа дека на мажите им здосадуваат вештачките девојки“, изјави таа.

Емили има еден милион следбеници на TikTok и 415 илјади на Instagram.