Сексапилната Деми Роуз е позната по своето опуштено однесување. Таа неодмна изјави дека сонува за дечко – фудбалер, а тоа го потврди и со новата објава на Инстаграм.

Раскошната убавица позираше само со налепници со што ги разгоре страстите кај машката полпулација, па многумина и се понудија.

Фотографијата е дел од уште една работна заложба на манекенката која уште еднаш собра илјадници лајкови и коментари.