Атрактивната тенисерка Ежени Бушар призна дека не го поднесува баш најдобро времето во карантин.

И Канаѓанката е приморана времето во текот на епидемијата на коронавирус да го  минува во домашна изолација, па често ги „освежува“ своите фанови со по некоја провокативна фотографија.

Пред неколку дена на твитер објави интересен статус кој посебно ги заинтригира мажите.

  • Не дека се жалам, но во овој карантин ќе беше далеку позабавно доколку имав дечко, напиша Бушар, па доби бројни љубовни понуди.