Дали на Накова ќе и пукнат усните?

305

Поранешната македонска манекенка Александра Накова,не престанува да изненадува, да шокира и да ги остава луѓето без здив. Таа откако направи една нова естетска корекција на усните, објави слика со зголемени усни. Социјалните мрежи вријат, а луѓето коментираат дека претерала, веќе не личи на себе. Некогашната учесничка во тв-шоуто „Танц со ѕвездите“ уште пред неколку години најпрво стави силикони на градите со јапонски веѓи, а еве сега и ја зголеми устата. Што е следното, прашуваат нејзините фанови. – Не претерувај Накова, ќе ти пукнат усните, се само некои од пристојните коментари упатени на адресата на Александра. Д.М.