Голи гради, извајан задник и книга во рака: Кејт Хадсон се препушти на задоволството/ФОТО

322
Фото: Instagram katehudson

Актерката Кејт Хадсон обожава да се фотографира без облека, или барем без непотребни слоеви. Сепак, до сега најчесто тоа го правеше недостапно за децата, но за се има прв пат.

Хадсон, всушност, на следбениците на Инстаграм им покажа како изгледа нејзиниот совршен ден на базен.

Таа ги разголи градите, зеде книга и читаше стоејќи, а сето тоа го сними на фотографии.

Додека малечките уживаа во водата, актерката се обиде да добие темен тен.

Таа го покажа и својот извајан задник, а многу познати личности ја пофалија.

„Ова е жешко“, напиша Парис Хилтон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)