Вики Одинцова секогаш наоѓа начин како да ги испровоцира своите следбеници на социјалните мрежи за да и остават „лајк“ или коментар.

Сексапилната Русинка, која своевремено ја поврзуваа со Формула 1 возачот Фернандо Алонсо и фудбалската суперѕвезда Неимар, повторно ги привлече погледите на своите пет милиони следбеници на Инстаграм.

Таа овој пат позираше во долна облека, а на главата носеше пешкир, очигледно била на капење. Но, акцентот и беше ставен на нејзиниот совршен задник, па за кратко време доби над 70.000 лајкови.