Ескорт дамата Амбер Пејџ ќе ги воодушеви Англичаните ако го освојат трофејот на Светското првенство во Катар.

Убавата црнокоса девојка е поранешен менаџер на синџир хотели, а истакна дека ќе приреди 24-часовно задоволство на клиентите, преку видеопренос.

  • Сакам да правам 24-часовен пренос во живо и навистина сакам да победат, не се плашам дека ќе го освојат турнирот, истакна Амбер.