Аделина Тахири постојано освежува со разголени фотки – Македонската Бијонсе, и со глас и со стас

326

„Македонската Бијонсе“ поп пејачката Аделина Тахири и понатаму со причина ги крши машките срца. Како да не ги крши кога ќе објави жешки фотографии од плажата, од морето каде што се наоѓа на летување заедно со своите најсаканите. Дестинацијата не ја открива, но ужива некаде на Егејско Море, па секако дека и е преубаво….. Постојано ги освежува обожавателите со нови фотки, која од која подобра.Браво!

Инаку, таа е доста активна на социјалните мрежи и не пропушта да покаже дел од својата приватност. И воопшто и не е шега. но веруваме дека нема да трепнете додека ја гледате згодната пејачка како позира во бикини. Еднаш на прашањето на новинарите со која светска естрадна ѕвезда би се поистоветила, Тахири вели дека за неа е совршена Бијонсе. Затоа со задоволство го носи прекарот дека е македонска Бијонсе. – За да бидеш на врвот и над сите, треба да имаш од се’ по малку. И да бидеш умна и да имаш убав глас и стас, искоментирала згодната Аделина Тахири.  Д.М.